Najnowsze

Deszcze nad piłkarską Polską

Najnowsze

Prognoza na niedzielne mecze dla Gdańska i Poznania (TVN Meteo)
Prognoza na niedzielne mecze dla Gdańska i Poznania (TVN Meteo)

Trzeciego dnia Euro 2012 rywalizacja piłkarzy wraca do Polski. Już o godzinie 18 kibiców do czerwoności powinni rozgrzać zawodnicy Włoch i Hiszpanii, którzy zagrają w Gdańsku. O godzinie 20.45 rywalizacja przeniesie się do Poznania, gdzie Chorwacja zmierzy się z Irlandią. Podczas obydwu spotkań może padać.

NIEDZIELA 10 CZERWCA

Chmury nad Gdańskiem

W niedzielę oczy wszystkich kibiców z południowej Europy skierowane będą w kierunku Gdańska. O godzinie 18.00 na PGE Arenie zmierzą się jedenastki Włoch i Hiszpanii. Nad Trójmiastem pojawią się chmury, wieczorem synoptcycy nie wykluczają deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie po południu 20 st. C. Wieczorem termometry wskażą 17st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Deszcz w Poznaniu

Również w Poznaniu piłkarzom przyjdzie rywalizować w deszczowej pogodzie. O godzinie 20.45 na Stadionie Miejskim zagrają reprezentacje Chorwacji i Irlandii. Według najnowszych prognoz pogodowych, w stolicy Wielkopolski będzie padać. Temperatura na początku spotkania wyniesie 17 st. C i spadnie do do 15 st. C.

Słoneczny i ciepły Donieck

11 czerwca na stadionie Donbas Arena w Doniecku zagrają ze sobą reprezentacje Francji i Anglii. Według najnowszych prognoz, piłkarze zmierzą się przy pogodnej aurze. Nie będzie padać deszcz. Temperatura wieczorem wyniesie 22 st. C.

Pogodny Kijów

O 20.45 w Kijowie odbędzie się spotkanie Ukraina-Szwecja. Tam również nie będzie padać. Zachmurzenie będzie umiarkowane. Termometry podczas meczu wskażą ok. 24 st. C

Prognoza pogody na poniedziałkowe mecze dla Doniecka i Kijowa (TVN Meteo)
Prognoza pogody na poniedziałkowe mecze dla Doniecka i Kijowa (TVN Meteo)

Burzowy Wrocław

12 czerwca rywalizacja na Euro wróci nad Wisłę. Najpierw zaplanowano spotkanie we Wrocławiu, gdzie o godzinie 18 Grecja zagra z Czechami. Według najnowszych prognoz, w stolicy Dolnego Śląska będzie pochmurno. Możliwy przelotny deszcz.

Około godziny 19 nad stadionem może przejść burza. Termometry pokażą 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90 km/h, północno-zachodni.

Deszczowo z Rosją

O 20.45 oczy wszytskich kibiców będą skierowane w kierunku Warszawy. W stolicy naszego kraju reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją. Prognozy nie nastrają optymistycznie. Nad Warszawą pojawią się deszczowe chmury. Temperatura wyniesie 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

We Lwowie pokropi

13 czerwca we Lwowie zmierzą się jedenastki Danii i Portugalii. Nad stadionem pojawią się chmury, niewykluczone słabe opady deszczu. Temperatura podczas spotkania wyniesie 20 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/godz., południowo-zachodni.

O godzinie 20.45 w Charkowie odbędzie się piłkarski szlagier - Holandia zagra z Niemcami. Na boisku na pewno będzie iskrzyć, a niebo według najnowszych prognoz, będzie pogodne. Temperatura wieczorem wyniesie 23 st. C.

Sprawdź prognozę długoterminową ma mecze rozgrywane w Warszawie

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane we Wrocławiu

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane w Charkowie

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane we Lwowie

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane w Gdańsku

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane w Poznaniu

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane w Kijowie

Sprawdź prognozę długoterminową na mecze rozgrywane w Doniecku

Autor: adsz/mj,rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości