Pogoda na dziś: czwartek pod znakiem deszczu, może zagrzmieć

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś w części kraju zapowiada się deszczowo. Niewykluczone są także burze. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 21 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: prognozowane są zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. W górach i na wschodzie kraju - szczególnie na Warmii i Mazurach - niewykluczone są burze z opadami rzędu 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Termometry pokażą maksymalnie do 15 stopni Celsjusza na Podlasiu do 21 st. C na Lubelszczyźnie. Powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku południowego wschodu. Wiatr będzie skręcać na zachód.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 26.08

Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie kraju. W całej Polsce zrobi się chłodno. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek 26.08
Warunki biometeo w czwartek 26.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi zmienne zachmurzenie zmienne, może przelotnie padać. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego zachodu. W południe barometry wskażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pojawią się zmienne zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 979 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Niebo będzie pokryte zmiennym zachmurzeniem, może przelotnie padać. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 996 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Należy spodziewać się zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Powieje z z południowego zachodu i zachodu, słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 993 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pojawią się zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu. W południe ciśnienie sięgnie 992 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości