"Codziennie staram się zadać szyku". Elegancja na rowerze

Elegancja na rowerze
Elegancja na rowerze
TVN Meteo Acitve
TVN Meteo AcitveElegancja na rowerze

Jak godzić miłość do eleganckich ubrań z miłością do poruszania się na rowerze? Na to pytanie w "Dwóch kołach" odpowiedział Ireneusz Korzeniewski, prowadzący modowego bloga www.styleman.blog.pl.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Styleman, czyli Ireneusz Korzeniewski, na swoim blogu prezentuje stylizacje, będące jego wizją połączenia "męskiej elegancji ze współczesną modą". Całość komponuje z rowerem, którym - jak sam przyznaje - bardzo często się porusza.

- To typowe ubrania, w jakich chodzimy na co dzień - zaznaczył bohater programu "Dwa koła". - W tych ubraniach, które przedstawiam, spotykam się z ludźmi, jeżdżę do biura i chodzę na spotkania - wyjaśnił.

Zmienia się look, nie "rumak"

Dzień pana Korzeniewskiego zaczyna się od... roweru. Ale w wydaniu sportowym. - Ubrany w trykot sportowy, w adidasy, przejeżdżam codziennie, bez względu na pogodę, 10 kilometrów - wyjaśniał.

Po obowiązkowej rundce wraca i szykuje się do pracy - zmienia ubrania na eleganckie. - Jak widać, nie trzeba cały dzień jeździć tylko w trykocie kolarskim i być tylko sportowcem - wyjaśnił. - Codziennie staram się zadać szyku jadąc tym rowerem - przyznał, zaznaczając, że model, na którym się przemieszcza, jest typem angielskim, a nie, jak można by sądzić, holenderskim.

Praktyczność i "dużo zdrowia"

Styleman po aktywnym poranku zmienia stylizację, ale nie zmienia środka lokomocji - nim dalej jest rower.

- Najwygodniejszy do poruszania się po mieście. Omijamy korki, nie ma problemu z parkowaniem, wszędzie spokojnie dojedziemy - wyjaśnił Korzeniewski. Zresztą - rower to "dużo zdrowia", jak podkreślił elegancki bohater "Dwóch kół".

Autor: stella/kka / Źródło: TVN Meteo Active

Źródło zdjęcia głównego: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości