Najnowsze

Chmury nad wodą. Przelotnie pokropi

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich oraz mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich oraz mazurskich

Początek weekendu nad wodą będzie pochmurny. Zarówno nad morzem, jak i na Mazurach niebo będzie szczelnie zakryte. Przydadzą się parasole, synoptycy zapowiadają bowiem przelotne opady deszczu.

Piątkowa aura na Wybrzeżu oraz Mazurach nie powinna przyprawić wypoczywających o zawrót głowy. Królować będą chmury oraz przelotny deszcz.

Najcieplej w Krynicy

Osobom, które zdecydują się na piątkowy wypoczynek nad morzem, radzimy mieć pod ręką parasole. Według najnowszych prognoz synoptycznych, należy spodziewać się opadów deszczu. Opady nie powinny jednak być intensywne.

Będzie umiarkowanie ciepło, termometry pokażą w większości miejscowości 22 st. C. Najcieplejszym miejscem będzie Krynica Morska, gdzie słupki rtęci zatrzymają się na 24 st. C.

Pokropi na Mazurach

Podobna aura zagości w piątek na Mazurach. Przygotujmy się na deszcz. Nie będzie mieć jednak trwałego i intensywnego charakteru. Jedynie w Augustowie, Olecku oraz Ełku synoptycy nie prognozują deszczu.

Temperatura w miejscowościach położonych nad jeziorami będzie oscylować wokół 24 st. C. Kusząca wydaje się perspektywa kąpieli w jeziorach. Temperatura wody wyniesie 21 st.C.

Autor: adsz/mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości