Najnowsze

Burzowo na Lazurowym Wybrzeżu, a w Grecji kolejny upalny dzień

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów europejskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów europejskich

W Grecji zapowiada się kolejny upalny dzień. W Hiszpanii i na Lazurowym Wybrzeżu możliwe, że pojawią się burze. Najchłodniej będzie w Chorwacji i na Wyspach Kanaryjskich. Najcieplej ma być w Egipcie i na Bali.

Na Wyspach Kanaryjskich zapowiada się pochmurne niebo. Termometry wskażą od 23 st. C na Gran Canarii do 26 st. C na Teneryfie.

W Portugalii turyści będą zadowoleni z pogody. Niebo będzie bezchmurne, temperatura wyniesie od 25 st. C na północy do 19 st. C na południu.

Burze w Hiszpanii, Francji i we Włoszech

W Hiszpanii w wielu miejscach niebo będzie przysłonięte chmurami. W Alicante i w Walencji będzie bezchmurnie zupełnie. Synoptycy przewidują od 26 st. C w Barcelonie do 29 st. C w Walencji. Temperatura wody wyniesie od 21 st. C do 23 st. C.

Turyści przebywający na Lazurowym Wybrzeżu w Nicei, Cannes, St. Tropez i w Tulonie mogą spodziewać się burz. W pozostałych kurortach nie powinno padać, ale na niebie pojawią się chmury. Temperatura zawaha się od 4 st. C w Nicei do 28 st. C w Perpignan.

Chorwacja będzie w poniedziałek deszczowa. Deszcz i burze prognozowane są od Dubrownika po Rijekę. Tylko w Rovinju nie powinno padać. Termometry wskażą od 23 st. C na południu do 25 st. C na północy.

Nadal upalnie w Grecji i na Cyprze

W Grecji kolejny dzień upałów przywita turystów. Termometry wskażą od 28 st. C na Rodos do 31 st. C na kontynencie.

Upalna aura będzie również na Cyprze. Bezchmurne niebo i wysokie temperatury zapełnią cypryjskie plaże. Termometry wskażą od 29 st. C do 32 st. C. Woda ciepła, prognozowane jest od 23 do 24 st. C.

W Maroku 30 stopni C

W Egipcie poniedziałek będzie chłodniejszy niż dzień poprzedni. Termometry wskażą od 29 st. C w Aleksandrii do 38 st. C w Sharm el Sheikh i Hurgadzie.

Turyści przebywający w Maroko będą zadowoleni z bezchmurnego nieba. Termometry wskażą od 27 st. C w Agadirze do 30 s. C w Casablance.

Pogodna aura tylko w Cancun

Nad Zatoką Meksykańska zapowiada się burzowy dzień. Termometry wskażą od 31 st. C w Caracas do 33 st. C w Cancun, Hawanie i w Puerto Plata.

Aura na Malediwach będzie bardziej pogodna. Prognozowane jest prawie bezchmurne niebo i 30 st. C.

Turyści na Phuket, w Medan i Dżakarcie mogą spodziewać się burz. Termometry wskażą od 31 st. C na Phuket do 36 st. C na Bali.

Prognoza pogody dla kurortów światowych
Prognoza pogody dla kurortów światowychTVN Meteo

Autor: mab/mj / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości