Najnowsze

Burze wróciły i jeszcze z nami zostaną

Najnowsze

Burzowe chmury nad Piekarami

Oberwanie chmury, intensywny wiatr i wyładowania atmosferyczne. Tak sytuacja pogodowa będzie przedstawiać się w większości kraju. Nawałnice przeszły już w środę nad wieloma miejscami w Polsce. Zgłoszenia o gwałtownych zjawiskach otrzymujemy od Reporterów 24.

Burze w czwartek, 30 czerwcaTVN Meteo

Nad Polską utrzymuje się front burzowy. - Burze będą dziś lokalnie gwałtowne, w godzinach popołudniowych. Regiony o największym prawdopodobieństwie wystąpienia gwałtownych burz, z opadami deszczu powyżej 30 l/m kw, oraz gradem to Małopolska, cały Śląsk (Górny, Opolski i Dolny), centrum, Wielkopolska i Kujawy - informuje Arleta Unton-Pyziołek, meteorolog TVN Meteo.Oprócz ulewnego deszczu, burzom będzie towarzyszył silny wiatr, w porywach wiatru do 80-90 km/godz., a także grad.Nawałnice uderzyły w środę

Gwałtowne wyładowania miały miejsce w środę m.in. w Warszawie, Katowicach i Rybniku. Nad tymi terenami, przynajmniej przez kolejne 24 godz., będzie utrzymywać front burzowy. Możliwe, że wyładowania atmosferyczne będą powtarzać się co kilka godzin.

WIĘCEJ RELACJI INTERNAUTÓW I REPORTERÓW 24 NA KONTAKCIE 24

Autor: mm/ms / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości