Najnowsze

Błękitne niebo, zieleń, kwiaty. "Jest pięknie"

Najnowsze

Nad Wartą

Długi weekend zaczął się rewelacyjną pogodą. Zdjęcia przychodzące na Kontakt Meteo pokazują, że pięknie jest w każdym zakątku kraju. Czekamy na kolejne relacje - z majówkowych wyjazdów, spacerów albo po prostu leniwego odpoczynku w parku czy ogródku.

Pierwsze dni majówki zachwycają słońcem i wyjątkowymi temperaturami. W takich warunkach przyroda rozkwita, dzięki czemu możemy oglądać wiosnę w najpiękniejszej postaci. Nawet ci, którzy nie mogli wybrać się na majowy wyjazd, mogą liczyć na piękne widoki - choćby w najbliższym otoczeniu.

Zdjęcia jareczka30 z Krasnopola pokazują, że majówka na Suwalszczyźnie to dobry wybór. - "Jest pięknie" - potwierdza internauta.

Kojarzące się chłodem północne obszary kraju mają sporo zwolenników. "Majówka na Mazurach? Tak!!!" - zachęca karolzmazur i przesyła kilka zdjęć ze swoich okolic.

Jezioro, las, kwitnące drzewa i malownicze zachody słońca - w Wałczu nie brakuje atrakcji. Fotograficznymi wrażeniami podzielił się markez67.

O tym, jak przyjemnie rozpoczął się dzień w okolicach Tarnowa, mówią "kwitnące" zdjęcia canonmaniaka i krótki komentarz: "Słonecznie i ciepło".

Na zdjęciu Alexis_126 niebo nad Wartą wygląda malarsko. Słoneczny dzień zachęca do spaceru nad rzeką.

Pogoda sprzyja różnym sportom. Ze słonecznych i bezwietrznych warunków skorzystali m. in. paralotniarze. Zdjęcia z pogodnego nieba nad Piłą i złocistego zachodu słońca w tym mieście zrobił adam24_p.

Deszcze sprzed kilku dni, a teraz słońce wspomogły rozkwit roślin. Ich urodę dokumentuje skorpionik00. "W różowym wiośnie do twarzy" - komentuje.

"Wiosna pełna parą" - relacjonuje pati27_ns z Nowego Sącza.

Przyrodzie z bliska przygląda się Enriqe. Szczególnie zafascynowała go biedronka.

Ciepły długi wekend to dobry czas, żeby cieszyć się urokami własnego ogrodu. Tak robi Adrian344, który, trzeba przyznać, ma się czym pochwalić.

Autor: js/rs / Źródło: Kontakt Meteo

Pozostałe wiadomości