Bieganie, joga, wegetarianizm: triada zdrowia według Pauliny Holtz

Paulina Holtz gościem "Gwiazdy na tacy"
Paulina Holtz gościem "Gwiazdy na tacy"
Paulina Holtz gościem "Gwiazdy na tacy"

Paulina Holtz - aktorka, matka, wegetarianka i sportowiec to kolejny gość programu "Gwiazdy na tacy". Zdradza w nim co dają jej ukochne dyscypliny sportu i przygotowuje sałatkę mocy.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Energia, witalność i figura Pauliny Holtz to tak samo geny, jak i niemały wkład pracy. Aktorka biega trzy razy w tygodniu bez względu na aurę, chociaż woli bieganie jesienią niż latem. Trening biegowy to dla niej poprawa kondycji i wydolności organizmu.

Kolejna sportowa pasja aktorki to joga. Praktykuje ją dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Wspólnie z Eweliną Godlewską, nauczycielką jogi, wydała książkę "Po pierwsze joga".

- Połączenie tych dwóch dyscyplin jest trudne, bo bieganie skraca mięśnie, które w jodze się rozciąga - tłumaczy aktorka.

Sport pomaga Paulinie utrzymać sprawność, niezbędną w jej zawodzie. Po urodzeniu córek pomógł jej wrócić do formy, a teraz nakręca do dalszego działania.

Dobra dieta

Aktorka je 4 do 5 posiłków dziennie. Z diety wykluczyła mięso oraz nabiał. W zamian je dużo warzyw, sporo białka roślinnego, kasze, żytnie pieczywo, pełnoziarniste makarony. Zdradziła nam przepis na swoją ulubioną sałatkę.

Sałatka mocy według Pauliny Holtz

Autor: mar/rp / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości