Najnowsze

Bardzo dobre warunki na polskich stokach. Miejscami leżeć będzie 150 cm śniegu

Najnowsze

TVN MeteoWarunki narciarskie m.in. w Szklarskiej Porębie i w Karpaczu

W polskich kurortach narciarskich pogoda sprzyjać będzie szusowaniu. Narciarze na ogół nie zobaczą czystego nieba, ale na pocieszenie w wielu miejscach panować będzie dodatnia temperatura.

W Szklarskiej Porębie panować będą idealne warunki narciarskie. Synoptycy prognozują na ogół słoneczne niebo, 2 st. C oraz nawet 60-centymetrową warstwę śniegu.

W Karpaczu prognozowana jest podobna aura. Na górnej stacji odnotuje się 110 cm puchu.

W Wiśle natomiast niebo przysłonią chmury. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 3 st. C.

Lokalnie zalegać będzie 150 cm śniegu

W Szczyrku narciarze mogą spodziewać się pogodnej aury. Na górnej stacji zalegać będzie 120-centymetrowa warstwa śniegu.

Narciarze w Korbielowie mają mniejsze szanse na zobaczenie promieni słońca. Na ogół na niebie wisieć będą chmury. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 4 st. C. Na górnej stacji odnotuje się 60 cm puchu, a na dolnej 20 cm.

Feriowiczom na Kasprowym Wierchu nie zabraknie niczego. Miejscami leżeć będzie 1,5 m pokrywy śnieżnej.

Warunki narciarskie m.in. w Szczyrku i ZakopanemTVN Meteo

Słońce wyjrzy zza chmur

W Małym Cichym pogoda sprzyjać będzie szusowaniu. Na górnej stacji odnotuje się 130 cm śniegu, natomiast na dolnej aż 80 cm. Kolejnym atutem będzie dodatnia temperatura.

Na Jaworzynie Krynickiej synoptycy prognozują pogodną aurę. Momentami zza chmur wyjrzy słońce. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 3 st. C.

Podobnej pogody mogą się spodziewać narciarze w Białce Tatrzańskiej. Temperatura wyniesie 2 st. C, a na górnej stacji leżeć będzie 100 cm śniegu.

Warunki narciarskie m.in. w Białce Tatrzańskiej TVN Meteo

Autor: mab/mk / Źródło: TVN Meteo