Najnowsze

Ania Lewandowska zachęca do WF-u. "Nie szukajmy wymówek"

Najnowsze

Stop zwolnieniom z lekcji wf-u
TVN Meteo ActiveStop zwolnieniom z lekcji wf-u

Anna Lewandowska zachęca dzieci do aktywności fizycznej i namawia rodziców, aby nie pisali pociechom zwolnień z lekcji z WF-u.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Anna Lewandowska szczerze przyznaje, że swoich lekcji WFu nie opuszczała i co więcej - nawet mając gorączkę oszukiwała rodziców, mówiąc, że dobrze się czuje, byleby nie opuścić treningów karate.

Miłość do sportu z wiekiem nie osłabła - obecnie jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalistką do spraw żywienia, zawodniczką karate KK Pruszków oraz reprezentantką kraju w karate tradycyjnym.

Aktywna propagatorka aktywności

Anna Lewandowska propaguje zdrowy i aktywny tryb życia, także wśród uczniów. "Walczy" z uczniowską niechęcią do lekcji WF-u, namawiając młodzież do ćwiczeń.

- Wiele dzieci ma bardzo dużo zajęć pozalekcyjnych, więc okazuje niechęć ze względu na zmęczenie. Wiele też narzeka, że lekcje WF-u są nudne - podkreśliła Lewandowska. - Uważam, że nie powinnyśmy szukać wymówek i winnych, tylko zaproponować nauczycielowi, że skoro zajęcia są nieciekawe, to niech może pozwoli im poprowadzić zajęcia, żeby same wymyśliły coś bardziej kreatywnego - wyjaśniała.

Każdy może

Jak sama przyznała - skoro ona zaczęła promować zdrowy i aktywny tryb życia, to "czuje, że więcej osób też może" . Nie ukrywa, że pracując z dziećmi często powoływała się na męża, znanego na całym świecie piłkarza Roberta Lewandowskiego.

- Wiem, że jeśli powiem, że Robert je dobrą owsiankę, to te dzieci też będą jadły owsiankę, a w tym nie ma nic złego - dodała z uśmiechem.

Autor: stella/map / Źródło: TVN Meteo Active

Źródło zdjęcia głównego: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości