600. odcinek "Mai w ogrodzie" już w niedzielę

Jubileusz Mai w ogrodzie

Już w tę niedzielę na antenie TVN będzie można obejrzeć "Urodziny w ogrodzie". To 600. odcinek programu "Maja w ogrodzie".

W tę niedzielę można będzie obejrzeć premierowy 600. odcinek programu "Maja w ogrodzie".

"Maja w ogrodzie" to magazyn poradnikowy, który powstał początkowo w TVN Meteo. Istnieje od września 2004 roku, 12 lat, a do tej pory powstało ponad 600 odcinków programu. Dziś program można oglądać w TVN, TVN24 i w TVN Meteo Active.

W każdym odcinku, zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim uczymy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową, studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Co w odcinku?

W 600. odcinku Maja odwiedzi ogród, który wierni widzowie mogą pamiętać z jednego z poprzednich odcinków. Jak zmieniło się to miejsce, przez ten czas? Jego właścicielka na co dzień pracuje z producentami roślin i ma dostęp do nowych sadzonek. Czy jest wierna tradycji, czy może pozwala sobie na eksperymenty w swoim zielonym zakątku?

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ 600. ODCINKA

Poniżej wideo z odcinkiem nr 597 "Mai w ogrodzie":

W ogrodzie pięciu stawów (odc. 597)
W ogrodzie pięciu stawów (odc. 597)

Autor: AP/map / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości