50 przeszkód Runmageddonu w Poznaniu

Runmageddon Classic w Poznaniu
Runmageddon Classic w Poznaniu
tvn24
tvn24Runmageddon Classic w Poznaniu

Trwa kolejna edycja ekstremalnego biegu dla prawdziwych twardzieli. Runmageddon to ekstremalny wyścig, podczas którego uczestnicy oprócz pokonywania kolejnych kilometrów, muszą także zmierzyć się z licznymi przeszkodami.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Wymagający teren z naturalnymi i sztucznymi przeszkodami sprawdzi kondycję i siłę nawet najbardziej zapalonych sportowców. Na 12-kilometrowej trasie uczestnicy imprezy muszą zmierzyć się aż z 50 utrudnieniami.

Lodowata woda, liny i ciężary

Podczas Poznańskiej edycji Runmageddonu, która odbywa się 14 maja, na osoby biorące udział w biegu czekają m.in. takie atrakcje, jak zasłona dymna, czy przeprawienie się przez zabagniony staw. Uczestnicy muszą też zmierzyć się z licznymi ścianami i pochylniami, przeszkodami z opon, siatki i ciężkich kamieni, a to nie wszystko. Miłośnicy ekstremalnych wrażeń muszą także pokonać stos płonących gałęzi, kontener z lodowatą wodą, w którym trzeba zanurkować oraz specjalną instalację rażącą prądem.

Mimo trudnych przeszkód, uczestnicy Runmageddonu nie tracą ducha walki, nawet jeśli pojawiają się pewne problemy techniczne. Prawdziwych twardzieli nie jest w stanie zatrzymać nawet błoto w ześlizgujących się butach.

Weź udział w kolejnym biegu

Najważniejsze jest samozaparcie i dobra zabawa. A jeśli przy okazji można sprawdzić się w ekstremalnych warunkach? Nie pozostaje nic innego, jak spróbować swoich sił i zapisać się na kolejną edycję biegu. A ta już dzisiaj w nocy, także w Poznaniu. O godz. 21 rozpoczyna się bowiem 6-kilometrowy nocny Runmageddon Rekrut. Kolejny taki bieg już 21 maja w Gdyni. Następna okazja do sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach nadarzy się 4 czerwca w Warszawie.

Autor: zupi/rp / Źródło: runmageddon.pl, TVN24, tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości