Informacje
 • Szczypta magii, bogactwo emocji i mnóstwo piękna - zobacz najbardziej zjawiskowe zdjęcia

  30-06-2015 13:20 Konkurs National Geographic Traveler 2015

  Często patrzymy na otaczający nas świat, nie dostrzegając jego piękna i nie potrafiąc go docenić. Dopiero wrażliwe oko fotografa, a także refleks i umiejętność zrobienia doskonałego zdjęcia, pozwalają nam przekonać się, jak wiele ma do zaoferowania nasza planeta.

  Żeby uchwycić idealny kadr, potrzeba wyobraźni i wiele szczęścia. Dzięki połączeniu tych czynników powstają niezwykłe zdjęcia, takie jak te nadesłane na konkurs National Geographic Traveler Photo Contest 2015.

  Kadry przedstawiają niebo przeszyte błyskiem podczas wybuchu wulkanu Calbuco, czy górujące nad zabudowaniami złowieszcze tornado. To wyjątkowe momenty zapierające dech w piersiach. Możemy się przekonać, że piękno tkwi zarówno w sile żywiołów, jak i w walce dwóch flamingów, czy magicznym wzroku maleńkiego wyraka, który przycupnął na liściu.

  Dzięki fotografii, jeden niepowtarzalny moment może zostać utrwalony na wieki.

  Konkurs fotograficzno-turystyczny

  Nadsyłane fotografie zaliczają się do wielu kategorii: od portretów z podróży i scen plenerowych, po ducha miejsca i spontaniczne chwile. Zwycięstwo będzie zależało od kreatywności autora oraz jakości jego dzieła.

  Talent artystyczny zostanie odpowiednio nagrodzony. Zdobywca pierwszego miejsca pojedzie z osobą towarzyszącą na wyprawę fotograficzną do Kostaryki i nad kanał Panamski wraz z zespołem profesjonalnych fotografów National Geographic. Drugie miejsce to również dwuosobowa wycieczka - sześciodniowa ekspedycja pt. "Dzika zimowa przyroda w Yellowstone". Natomiast osoba, która zajmie trzecie miejsce, wybierze się w rejs żaglowcem.

  Zakończenie konkursu zaplanowano na dziś - 30 czerwca 2015 roku.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...