Informacje
 • Niedźwiedź utknął w samochodzie

  21-11-2019 16:30 Zwierzę było głodne
  Haczyk wędkarski przebił dziób bielika Foto: CNN | Video: Pasco County Fire Rescue/Facebook

  Oto powód, dla którego warto pamiętać o zamykaniu drzwi do auta. W Tahoe Vista w stanie Kalifornia do jednego z takich pojazdów, wiedziony zapachem jedzenia, zakradł się niedźwiedź.

  Funkcjonariusze z hrabstwa Placer w Kalifornii mają pełne ręce roboty. Na filmie opublikowanym w środę przez biuro szeryfa widać jedną z ich niecodziennych akcji w miejscowości Tahoe Vista. Policjanci musieli pomóc rozwścieczonemu niedźwiedziowi wydostać się z auta. Pojazd nie był jednak zamknięty, miał też uchylone okno.

  Agresywne zachowanie

  Niedźwiedzia zwabiło jedzenie pozostawione w środku samochodu. Zwierzę weszło do samochodu o własnych siłach, jednak z wyjściem miało już problem. Nieudane próby wydostania się spowodowały u niedźwiedzia atak agresji. Patrząc na wnętrze pojazdu można stwierdzić, że niedźwiedź ze wszystkich sił próbował się uwolnić - zniszczył dach i pazurami rozpruł fotele.

  Policjanci pomogli niedźwiedziowi i wystosowali apel do mieszkańców, by dokładnie zamykali swoje auta i nie zostawiali w środku jedzenia.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Ameryka?
  Znowu Ameryka co sie stanie to w Ameryce same nowiny a w kraju naszym co sie dzieje jakie nowiny,walka o foteliki minie czas i znowu wybory i dalej bajeczki i rozpusta w kraju,to jest chore.
  ~kocica /2019-11-21 17:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...