Informacje
 • Ludzie myśleli, że to kosmici.
  Tajemnicze obiekty na zdjęciach

  25-06-2019 11:17 Powstało kilka teorii na wyjaśnienie zjawiska
  Nagranie wojska USA mające przedstawiać UFO Foto: NWS Kansas City | Video:  

  Latający spodek? Test wojskowy czy projekt Google? Jak na razie nie wiadomo do końca czym były tajemnicze obiekty, które pojawiły się na niebie w Kansas City.

  Na niebie w Kansas City pojawiło się kilka tajemniczych obiektów.

  "Czy widzieliśmy UFO?" takie pytania zadawali widzowie dzwoniący do telewizji KMBC, będącej częścią grupy CNN.

  Projekt Loom

  Joe Lauria, meteorolog z telewizji WDAF-TV, również będącej częścią CNN stwierdziła, że zjawisko może być częścią projektu Loon. To projekt Google mający polegać na dostarczeniu internetu do najdalszych i najtrudniej dostępnych terenów poprzez wpuszczanie do atmosfery wielkich balonów przekazujących sygnał.

  Teoria została obalona przez stację, która stwierdziła, że skontaktowała się z meteorologiem pracującym przy projekcie Loon i ten zaprzeczył jakoby obiekty miały coś z nim wspólnego.

  "Nie mamy pojęcia co to jest"

  Do sprawy włączył się Narodowy Serwis Pogodowy w Kansas City. Na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym przyznaje, że nie jest w stanie określić genezy zjawiska.

  Tajemniczy projekt wojskowy

  Stacja KMBC przyznała później, że "kosmiczne" kule mogą być w rzeczywistości częścią testów lotniczych wykonanych przez Agencję do spraw zaawansowanych projektów obronnych (DARPA), która w poniedziałek umieściła trzy balony nad Cumberland w stanie Maryland.

  William Joy, pracownik stacji KMBC napisał twitta, w którym poinformował, że rozmawiał z rzecznikiem DARPA, który potwierdził, że niezidentyfikowane obiekty to najprawdopodobniej należące do agencji balony.

  Wojsko nie wierzy w kosmitów

  Pomimo że termin "UFO" wielu osobom kojarzy się z zielonymi kosmitami, w rzeczywistości niekoniecznie musi oznaczać przybyszów z innej galaktyki. Dla wojska to po prostu obiekt latający, którego nie udało się oficjalnie zidentyfikować. Może to być zarówno jakieś zjawisko naturalne zachodzące w atmosferze, jak i tajne uzbrojenie, dlatego władze poważnie podchodzą do wzmianek dotyczących UFO.

  Oficjele z wojska spotkali kilku amerykańskich senatorów, włączając w to wiceprezesa Komisji do spraw Wywiadu Senatu Stanów Zjednoczonych. Podczas briefingu przedstawili oni raport wykazujący szereg sytuacji, w których amerykańskie wojsko natknęło się na niezidentyfikowane obiekty latające.

  W rozmowie z New York Times kilku pilotów przyznało się do spotkania maszyn, które nie zostawiały po sobie widocznych smug z silnika, ani spalin.

  Władze wojska jednoznacznie stwierdzają jednak, że nie wierzą w to, że z przestrzeni powietrznej USA korzystają obcy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • 1
  1
  ~a111 /2019-11-28 20:49
 • Tajemnica rozwiązana ?
  Rzecznik Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych już wyjawił całą tajemnie. Jeśli to prawda co powiedział, to dobrze, a jeśli to przykrywka:)?
  GrupaMT_pl /2019-06-25 21:21
 • Art. typu spam
  Wspaniały przykład publikacji jak przekazać informację i utwierdzić ludzi, że ufo nie istnieje. A prawda jest inna.
  ~Brawo /2019-06-25 12:41

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...