Informacje
 • Ludzie myśleli, że to kosmici.
  Tajemnicze obiekty na zdjęciach

  25-06-2019 11:17 Powstało kilka teorii na wyjaśnienie zjawiska
  Nagranie wojska USA mające przedstawiać UFO Foto: NWS Kansas City | Video:  

  Latający spodek? Test wojskowy czy projekt Google? Jak na razie nie wiadomo do końca czym były tajemnicze obiekty, które pojawiły się na niebie w Kansas City.

  Na niebie w Kansas City pojawiło się kilka tajemniczych obiektów.

  "Czy widzieliśmy UFO?" takie pytania zadawali widzowie dzwoniący do telewizji KMBC, będącej częścią grupy CNN.

  Projekt Loom

  Joe Lauria, meteorolog z telewizji WDAF-TV, również będącej częścią CNN stwierdziła, że zjawisko może być częścią projektu Loon. To projekt Google mający polegać na dostarczeniu internetu do najdalszych i najtrudniej dostępnych terenów poprzez wpuszczanie do atmosfery wielkich balonów przekazujących sygnał.

  Teoria została obalona przez stację, która stwierdziła, że skontaktowała się z meteorologiem pracującym przy projekcie Loon i ten zaprzeczył jakoby obiekty miały coś z nim wspólnego.

  "Nie mamy pojęcia co to jest"

  Do sprawy włączył się Narodowy Serwis Pogodowy w Kansas City. Na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym przyznaje, że nie jest w stanie określić genezy zjawiska.

  Tajemniczy projekt wojskowy

  Stacja KMBC przyznała później, że "kosmiczne" kule mogą być w rzeczywistości częścią testów lotniczych wykonanych przez Agencję do spraw zaawansowanych projektów obronnych (DARPA), która w poniedziałek umieściła trzy balony nad Cumberland w stanie Maryland.

  William Joy, pracownik stacji KMBC napisał twitta, w którym poinformował, że rozmawiał z rzecznikiem DARPA, który potwierdził, że niezidentyfikowane obiekty to najprawdopodobniej należące do agencji balony.

  Wojsko nie wierzy w kosmitów

  Pomimo że termin "UFO" wielu osobom kojarzy się z zielonymi kosmitami, w rzeczywistości niekoniecznie musi oznaczać przybyszów z innej galaktyki. Dla wojska to po prostu obiekt latający, którego nie udało się oficjalnie zidentyfikować. Może to być zarówno jakieś zjawisko naturalne zachodzące w atmosferze, jak i tajne uzbrojenie, dlatego władze poważnie podchodzą do wzmianek dotyczących UFO.

  Oficjele z wojska spotkali kilku amerykańskich senatorów, włączając w to wiceprezesa Komisji do spraw Wywiadu Senatu Stanów Zjednoczonych. Podczas briefingu przedstawili oni raport wykazujący szereg sytuacji, w których amerykańskie wojsko natknęło się na niezidentyfikowane obiekty latające.

  W rozmowie z New York Times kilku pilotów przyznało się do spotkania maszyn, które nie zostawiały po sobie widocznych smug z silnika, ani spalin.

  Władze wojska jednoznacznie stwierdzają jednak, że nie wierzą w to, że z przestrzeni powietrznej USA korzystają obcy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • 1
  1
  ~a111 /2019-11-28 20:49
 • Tajemnica rozwiązana ?
  Rzecznik Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych już wyjawił całą tajemnie. Jeśli to prawda co powiedział, to dobrze, a jeśli to przykrywka:)?
  GrupaMT_pl /2019-06-25 21:21
 • Art. typu spam
  Wspaniały przykład publikacji jak przekazać informację i utwierdzić ludzi, że ufo nie istnieje. A prawda jest inna.
  ~Brawo /2019-06-25 12:41

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...