Informacje
 • Zmienne oblicze grudnia. Pogodne chwile przeplatane śniegiem

  12-12-2018 15:55 Prognoza pogody na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach Foto: CheepShot/flickr (CC BY 2.0), ventusky.com | Video: TVN24

  W najbliższych dniach pogoda będzie zmienna. Będzie pochmurno, potem pogodnie, a pod koniec tygodnia i na początku następnego w całym kraju może popadać śnieg. Temperatura będzie oscylować wokół zera stopni Celsjusza.

  Czwartek będzie na ogół pochmurny. Wystąpią słabe opady śniegu, a miejscami deszczu ze śniegiem. Nawierzchnia dróg i chodników stanie się śliska. Termometry wskażą maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie waha się, w południe na warszawskich barometrach zobaczymy 1011 hPa.

  Przeważnie pogodnie

  Piątek będzie pogodny w większości kraju. Jedynie na Podlasiu i Mazowszu popada przelotny śnieg. Temperatura wyniesie maksymalnie od -2 st. C na Podkarpaciu do 2 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr z kierunków wschodnich powieje słabo i umiarkowanie.

  Pochmurno z przejaśnieniami

  Sobota będzie pochmurna, jednak pojawią się przejaśnienia. Jedynie na Podlasiu i Dolnym Śląsku popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 1 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

  Nie więcej niż zero stopni

  W niedzielę na wschodzie i w centrum wystąpią przelotne opady śniegu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do zera stopni na Pomorzu. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Śnieg i deszcz ze śniegiem

  Nowy tydzień rozpocznie się na ogół pochmurno. Popada też śnieg i deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • jak zwykle ...
  ...pogodowa huśtawka. Ja już mam dość.
  ~meteoropatka /2018-12-13 09:14

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...