Informacje
 • Wiosna rozpocznie się pięknie, ale zima nie będzie chciała się żegnać

  20-03-2019 16:15 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Weekend zapowiada się wiosennie

  Ventusky.com/Shutterstock

  W kolejnych dniach wiosnę będziemy mieć nie tylko w kalendarzu. Termometry pokażą nawet 20 stopni. Zima jednak będzie o sobie przypominać.

  W czwartek na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie popada słaby deszcz rzędu 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje z zachodu, będzie słaby i umiarkowany.

  Do 17 stopni

  Piątek okaże się pogodny w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, osiągając w porywach prędkość do 45 kilometrów na godzinę.

  Więcej słońca

  Sobota niemal w całym kraju zapowiada się pogodnie, tylko na Suwalszczyźnie możliwe są opadu słabego deszczu. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  W niedzielę w całym kraju będziemy mogli liczyć na słońce. Termometry pokażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Powrót deszczu...

  Poniedziałek przyniesie przelotne opady deszczu w całym kraju. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 70 km/h.

  ...a nawet śniegu

  We wtorek aura w części kraju będzie przypominać tę zimową. Spodziewane są opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a nawet śniegu. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...