Informacje
 • Wiosenne ciepło, trochę śniegu i porywisty wiatr

  01-01-2018 16:11 Prognoza pogody na pięć dni

  Kolejne dni będą deszczowe

  Shutterstock/Ventusky.com

  W najbliższych dniach będzie dość ciepło, termometry pokażą od 2 do nawet 10 stopni. Aura okaże się deszczowa, powieje też silny wiatr.

  We wtorek na zachodzie i południowym wschodzie wystąpią przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowy i południowo-zachodni.

  W środę deszcz ze śniegiem i śnieg

  W środę okresami pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na wschód od linii Wisły - śniegu. Temperatura osiągnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie dość silny i silny, w porywach 50-70 km/h, południowy. W górach wystąpią zjawiska fenowe, czyli silny wiatr.

  Deszcz i deszcz ze śniegiem w czwartek

  W czwartek okresami popada deszcz, a na Suwalszczyźnie deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach 40- 60 km/h, południowo-zachodni. W górach pojawią się zjawiska fenowe.

  Przelotne opady deszczu w piątek i sobotę

  W piątek przelotnie popada deszcz. Termometry wskażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni.

  W sobotę na Podkarpaciu będzie pogodnie. Na pozostałym obszarze kraju przelotnie popada deszcz. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...