Informacje
 • W lany poniedziałek nawet 15 stopni, po świętach powrót zimowych akcentów

  03-04-2021 16:32 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W nadchodzących dniach powrócą opady śniegu, a także deszczu ze śniegiem. Zrobi się chłodniej, a ponadto powieje silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Niedziela Wielkanocna upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Na Roztoczu i w Bieszczadach wystąpią zanikające przelotne opady deszczu, miejscami ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

  Popada deszcz i śnieg

  W lany poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na wschodzie przelotnie popada deszcz, a na zachodzie sypnie śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 st. C na Pomorzu Gdańskim do 15 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 50-80 kilometrów na godzinę.

  Na wtorek synoptycy prognozują przelotne opady śniegu. Tylko na Podkarpaciu dopisze pogodna aura.
  Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr  umiarkowany, zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h.

  Do 9 stopni

  W środę zachmurzenie okaże się zmienne. Na południu Polski przelotnie popada deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Czwartek upłynie pod znakiem pogodnej aury na zachodzie i południu kraju. Poza tym wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...