Informacje
 • Silny wiatr do końca tygodnia.
  Z każdym dniem jednak coraz cieplej

  11-12-2019 15:31 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Kerttu/flickr.com (CC BY 2.0)/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Najbliższe dni przyniosą deszczową i wietrzną pogodę. Miejscami opadom deszczu towarzyszyć będzie także śnieg. W poniedziałek na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  Czwartek na zachodzie i południu przyniesie opady deszczu ze śniegiem, a na północnym wschodzie śniegu. Mieszkańcy regionów leżących pomiędzy tymi strefami opadów będą mogli cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Rzeszowszczyźnie. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Miejscami deszcz ze śniegiem

  Piątek będzie pogodny na zachodzie i południowym wschodzie. Mieszkańcy pozostałych części kraju muszą spodziewać się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 3 st. C na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie do 6 st. C na Rzeszowszczyźnie. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego wschodu. W porywach osiągnie do 60 kilometrów na godzinę.

  Weekend rozpocznie się okresowymi opadami deszczu. W sobotę na Suwalszczyźnie pojawi się deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Dość silny wiatr z południowego zachodu w porywach będzie rozpędzał się do 70 km/h.

  Do 10 stopni

  Niedziela zapowiada się pogodnie jedynie na Podkarpaciu. W pozostałych regionach wystąpią opady deszczu, a na Suwalszczyźnie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie w dzień od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr powieje dość silnie, w porywach osiągnie do 70 km/h.

  W poniedziałek będzie pogodnie, jedynie na Pomorzu możliwe są przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...