Informacje
 • Przed nami pogodne dni i nawet 9 stopni

  22-01-2020 15:43 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: pexels.com | Video: Ventusky.com

  W ciągu najbliższych dni możemy liczyć na pogodną aurę. Jeżeli pojawią się opady, to nie będą miały zimowego charakteru. Temperatura wzrośnie miejscami aż do dziewięciu stopni Celsjusza.

  W czwartek o poranku będzie mglisto. W ciągu dnia czeka nas pogodna aura. Temperatura wyniesie od 3 stopni Celsjusza miejscami na wschodzie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach na północnym wschodzie osiągnie prędkość do 45 kilometrów na godzinę. Powieje z kierunku zachodniego.

  Piątek zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Pogodne dni

  Weekend również rozpocznie się pogodną aurą. Temperatura w sobotę wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Deszczowo, ale jeszcze cieplej

  W niedzielę również będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Poniedziałek upłynie z pochmurną pogodą. Okresami popada deszcz. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 60 km/h, z zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...