Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: weekend z jesienną aurą, w środę śnieg

  06-12-2019 15:44 Sprawdź, jaka będzie pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Unsplash/Daniel Hansen | Video: Ventusky.com

  W weekend czeka nas deszczowa i wietrzna pogoda. Temperatura zacznie wzrastać, by w poniedziałek dojść do nawet 10 stopni Celsjusza. Ocieplenie jednak nie potrwa długo, a w kolejnym tygodniu miejscami popada śnieg.

  W sobotę na południowym wschodzie będzie pogodnie. Poza tym prognozowane są opady deszczu. Termometry wskażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. W porywach na północy osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  Do 10 stopni

  Niedziela na Podkarpaciu upłynie z pogodną aurą. Poza tym wystąpią opady deszczu. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach na północy do 70 km/h. Powieje z kierunku południowo-zachodniego.

  Nowy tydzień rozpocznie się z okresowymi opadami deszczu. Na termometrach w poniedziałek zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach z prędkością do 60 km/h.

  Poprószy śnieg

  We wtorek okresowo będzie padał deszcz. Temperatura wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h. Będzie miał zachodni i północno-zachodni kierunek.

  Na środę synoptycy przewidują opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Oprócz tego, na wschodzie kraju możliwe są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 70 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...