Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  poranną mgłę zastąpi słońce

  22-10-2019 06:23 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: PAP/EPA/FILIP SINGER | Video: tvnmeteo.pl

  Początkowo mglisty wtorek z czasem stanie się słoneczny dla większości regionów. W niektórych miejscach niebo może być jednak zachmurzone.

  Rano miejscami wystąpią mgły i zamglenia. Na północy kraju zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. W pozostałych regionach zobaczymy dużo słońca. Termometry wskażą maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim, przez 19 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu i południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w przeważającej części kraju wyniesie poniżej 70 procent, jedynie na północy Polski może być większa niż 80 procent. W większości województw odczujemy ciepło, tylko na północy kraju - komfort termiczny. Biomet okaże się korzystny dla wszystkich regionów.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Rano mglisto i pochmurno, później wystąpią rozpogodzenia. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w Warszawie około południa dojdzie do 1010 hPa, nie wystąpią większe zmiany.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurny z większymi przejaśnieniami. Maksymalna prognozowana temperatura to 18 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie około południa dojdzie do 1021 hPa, bez większych zmian.

  POZNAŃ

  Poranek okaże się mglisty i pochmurny, później pojawią się rozpogodzenia. Termometry wskażą do 19 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z zachodu. Ciśnienie około południa dojdzie do 1011 hPa. Nie wystąpią większe wahania.

  WROCŁAW

  Mglisty i pochmurny poranek, później rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z zachodu. Ciśnienie około południa dojdzie do 1008 hPa, bez większych zmian.

  KRAKÓW

  Pogodny. Temperatura wyniesie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr południowo-zachodni powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie około południa dojdzie do 996 hPa, bez większych zmian.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...