Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: zrobi się ciut cieplej. Miejscami padać będzie deszcz lub śnieg

  14-10-2015 06:26 Termometry wskażą od 8 st. C do 12 st. C

  Miejscami spadnie śnieg i śnieg z deszczem

  flickr.com/regan76 (CC BY 2.0)

  W środę pogodnej aury mogą spodziewać się mieszkańcy wschodnich regionów kraju. Na pozostałym obszarze przewidywane są opady deszczu lub miejscami deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura wyniesie od 8 do 12 st. C.

  Środa będzie pogodna, ale tylko na wschód od linii Wisły. Z południowego zachodu wkroczy nad ranem front atmosferyczny, który przyniesie opady deszczu w pozostałej części kraju. W górach będzie padać deszcz ze śniegiem i śnieg.

  W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 8 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie.

  Powieje słabo i umiarkowanie z południowego wschodu.

   

  Odczujemy chłód

  W środę napłynie wilgotne, ale nieco cieplejsze powietrze z południowego wschodu. Mimo to będziemy odczuwać chłód z powodu dość silnego wiatru i sporej porcji wilgoci w powietrzu. Warunki biometeorologiczne w północno-wschodniej Polsce będą neutralne, w pozostałej części kraju - niekorzystne.

  WIĘCEJ TAKŻE NA BLOGU NASZEGO SYNOPTYKA

  Prognoza pogody dla regionów

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

  GDAŃSK

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, wschodni. Ciśnienie w południe 1023 hPa i waha się.

   

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1004 hPa i waha się.

  KRAKÓW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 993 hPa i waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...