Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  złota jesień w pełnej krasie

  05-10-2018 07:00 Biomet okaże się korzystny

  Złota jesień w całej krasie

  cortez13/Pixabay

  Piątek zapowiada się jako dzień ciepły i słoneczny. Termometry pokażą nawet 20 stopni Celsjusza.

  Dzień będzie na ogół słoneczny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Na Wybrzeżu rozpędzi się w porywach do 50 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza odnotujemy w północnych obszarach Polski, wyniesie tam około 60 procent. Będzie maleć w kierunku południowo-zachodnim. Na północnym wschodzie, północy i wschodzie kraju odczujemy komfort termiczny, natomiast w centrum i na południu kraju ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.


  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Temperatura nie przekroczy 17 stopni Celsjusza. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada. Na barometrach po południu zobaczymy 1012 hPa.

  GDAŃSK

  Słonecznie. Temperatura nie przekroczy 16 stopni Celsjusza. Z południowego zachodu powieje dość silny, porywisty wiatr. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1021 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada. Po południu na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...