Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: temperatura miejscami nie przekroczy zera

  26-11-2018 06:28 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: davidmulder61/Visualhunt (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Nowy tydzień rozpocznie się na ogół pochmurną i chłodną aurą. W niektórych regionach może spaść śnieg, jednak możemy liczyć na przejaśnienia w innych. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż 5 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek zapowiada się pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. W Małopolsce, na Podkarpaciu i Śląsku popadają deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Ulice i chodniki mogą być śliskie. Na termometrach zobaczymy od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W ciągu dnia najwyższą wilgotność odnotujemy na północy i wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Przeważnie pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wzrośnie do 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 976 hPa.

  POZNAŃ

   

  Na ogół pochmurno. Termometry pokażą 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1000 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Temperatura wyniesie 5 st. C. Wschodni wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...