Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słonecznie w całym kraju

  14-10-2019 06:25 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/Darek Delmanowicz | Video: tvnmeteo.pl

  Przed nami pogodny i pełen słońca poniedziałek. Termometry pokażą maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek w południowej części kraju zapowiada się na ogół słonecznie. W regionach północnych utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni i zachodni wiatr. W województwach północnych i strefie brzegowej możliwe są porywy do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność utrzyma się na poziomie 60 procent. Odczujemy komfort, a biomet okaże się korzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie, temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Powieje umiarkowany wiatr, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1015 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie, temperatura maksymalna osiągnie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 989 hPa.

  POZNAŃ

  Przeważnie słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1006 hPa.

  WARSZAWA

  Będzie na ogół słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1004 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...