Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  słonecznie i ciepło w niemal całym kraju

  20-10-2019 06:21 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela przyniesie pogodną aurę w niemal całym kraju. Temperatura wyniesie maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

  Niedziela na Pomorzu Zachodnim i Wybrzeżu może przynieść słabe opady deszczu. W pozostałych regionach szykuje się słoneczny dzień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Pomorzu do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. W Tatrach możemy spodziewać się halnego, który na Kasprowym Wierchu rozpędzi się do 120 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza będzie oscylować w granicach 50-60 procent. Na przeważającym obszarze Polski odczujemy ciepło, jedynie na krańcach północnych - komfort termiczny. Biomet okaże się niemal wszędzie korzystny, tylko w części Pomorza Zachodniego będzie neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie będzie się wahać, po południu osiągnie 1001 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1001 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 18 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1013 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 997 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...