Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  przeplatanka deszczu ze śniegiem

  07-01-2018 06:42 Temperatura spadnie do zera

  Popada deszcz

  Foto: Visualhunt (CC BY-SA 1.0)/Ed Yourdon, film: TVN Meteo

  W niedzielę pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Choć temperatura nie spadnie poniżej zera, to aura będzie pochmurna, deszczowa i - okresami - śnieżna.

  Dzisiaj na północy pojawią się przejaśnienia. W pozostałych regionach na ogół będzie pochmurno i popada deszcz przechodzący w śnieg. Termometry pokażą od 0 st. C na Podlasiu do 8 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1015 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Na północy wilgotność powietrza wyniesie poniżej 80 procent. W pasie od Ziemi Lubuskiej po Podlasie osiągnie od 80 do 90 proc. W pozostałych częściach kraju wilgotność przekroczy 90 proc. W wielu regionach odczujemy zimno, a na południu i południowym wschodzie - chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne w całym kraju.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe 1031 hPa.

  KRAKÓW

  DZIEŃ: pochmurno z deszczem. Temperatura maksymalna 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 993 hPa.

  POZNAŃ

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami. Opady deszczu przechodzące w śnieg. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1017 hPa.

  WARSZAWA

  DZIEŃ: pochmurno. Deszcz przechodzący w śnieg. Po południu przejaśnienia. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1015 hPa.

  WROCŁAW

  DZIEŃ: pochmurno i opady deszczu przechodzące w śnieg. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z północnego wschodu. Ciśnienie w południe 1012 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...