Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  przelotny deszcz, do 25 stopni

  14-08-2019 06:25 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/EPA/OMER MESSINGER | Video: tvnmeteo.pl

  W środę miejscami przelotnie popada deszcz, mogą też pojawić się burze. Termometry pokażą maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

  W środę na Pomorzu, wschodzie i Podkarpaciu może przelotnie padać, a na Rzeszowszczyźnie - nawet zagrzmieć. W innych regionach kraju dzień zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Rzeszowszczyźnie. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W porywach burzowych będzie osiągał do 70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi na wschodzie Polski. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeo będą zróżnicowane - na Pomorzu i w pasie od Podlasia po Małopolskę będą niekorzystne, zaś w pozostałych regionach neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Możliwe słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1003 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe barometry wskażą 1005 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

  GDAŃSK

  Może przelotnie popadać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Po południu ciśnienie sięgnie 1014 hPa i będzie się wahać.

  WROCŁAW

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Po południu ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1003 hPa.

  KRAKÓW

  Prognozowane są przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje z zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...