Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodnie, choć miejscami popada

  24-09-2019 06:24 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/Marcin Bielecki | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pogodny wtorek, jednak w niektórych regionach może pojawić się deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 22 stopnie Celsjusza.

  Wtorek na ogół przyniesie pogodną aurę. Jedynie na zachodzie w godzinach popołudniowych wystąpią opady deszczu i mżawki rzędu 1-5 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopnie Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w regionach zachodnich kraju. W całej Polsce odczujemy komfortową temperaturę. W większości regionów warunki biometeorologiczne będą neutralne, jedynie na zachodzie pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Po południu na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

  POZNAŃ

  W ciągu dnia pogodnie, wieczorem wystąpić mogą deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie 19 st. C. Z wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu 1003 hPa i spada.

  GDAŃSK

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. Po południu ciśnienie osiągnie 1015 hPa.

  WROCŁAW

  W ciągu dnia pogodnie, wieczorem spodziewać się należy deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Po południu barometry pokażą 998 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie, temperatura minimalna wyniesie 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Po południu ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...