Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodna niedziela, do 13 stopni

  17-02-2019 06:30 Biomet będzie przeważnie korzystny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: August Benjamin/Visualhunt (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę w niektórych regionach Polski może popadać deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Wszędzie odczujemy komfort termiczny.

  Niedziela zapowiada się na ogół pogodnie, tylko na Kaszubach, Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu może pokropić deszcz. Temperatura wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy na północy kraju - przekroczy 80 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku południowym. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Biomet okaże się neutralny na północnym wschodzie Polski, a w pozostałych regionach - korzystny.

  WARSZAWA

  Pogodnie, termometry pokażą 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie zachodni. Ciśnienie waha i południu barometry pokażą 1011 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie, termometry wskażą 10 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1014 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotne opady deszczu, termometry pokażą 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1023 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotne opady deszczu, temperatura wzrośnie do 13 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się i południu osiągnie 1011 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie, temperatura wyniesie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu temperatura wyniesie 999 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...