Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pochmurny i wietrzny dzień

  24-02-2019 06:02 Warunki biometeo okażą się korzystne
  Prognoza pogody na lany poniedziałek Foto: Christian Collins/flickr.com (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Niedzielna aura okaże się pochmurna. W niektórych regionach może powiać silniejszy wiatr. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  Synoptycy przewidują, że przez cały dzień utrzyma się umiarkowane i duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, 6 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z północnego zachodu nadciągnie słaby i umiarkowany wiatr. Okresami na północy powieje silniej.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność względną powietrza synoptycy prognozują na północy i północnym wschodzie kraju. Tam przekroczy 70 procent. W pozostałej części Polski oscylować będzie wokół 60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Powieje z zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa barometry wskażą 1023 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa na barometrach zobaczymy 1035 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura nie przekroczy 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa barometry pokażą 1026 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa barometry wskażą 1023 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Powieje z zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa barometry pokażą 1011 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...