Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pochmurny, a miejscami mroźny dzień

  12-01-2018 06:42 Pogoda nie wpłynie na nastrój

  Piątek będzie przeważnie pochmurny

  Kamil Porembiński/flickr (CC BY-SA 2.0)

  Piątek miejscami będzie mroźny - temperatura maksymalna nie przekroczy -2 stopni. Mieszkańców wschodnich i północnych regionów ogrzeje słońce.

  W ciągu dnia będzie na ogół pochmurno. Nieco rozpogodzeń pojawi się we wschodniej części Polski. Na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku wystąpi stopniowy zanik opadów. Termometry pokażą od -2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1018 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza osiągnie powyżej 90 procent w pasie od Ziemi Lubuskiej po Dolny Śląsk. Na pozostałym obszarze kraju wilgotność wyniesie poniżej 90 proc. W całym kraju odczuwalne będzie zimno, a biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Temperatura maksymalna -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, ze wschodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1033 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół pochmurno. Temperatura maksymalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, ze wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe 995 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół pochmurno. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, ze wschodu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1018 hPa.

  WARSZAWA

  Rano pochmurno, po południu większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1018 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół pochmurno z opadami śniegu i deszczu. Ślisko. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, ze wschodu. Ciśnienie w południe 1012 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...