Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno i ze słabymi opadami

  15-12-2018 06:15 Biomet w większości niekorzystny
  Prognoza pogody na piątek Foto: PAP/EPA/KOCA SULEJMANOVIC | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę w większości kraju prognozowane są słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2 stopnie Celsjusza. Na południu kraju może mocniej powiać.

  W ciągu dnia niebo przykryte będzie chmurami, tylko na zachodzie pojawią się przejaśnienia. Tam też nie spodziewamy się opadów śniegu. Popada natomiast w pozostałych regionach kraju. Będą to słabe opady, do jednego centymetra. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na południu, przez 0 stopni w centrum, do 2 stopni na Pomorzu Zachodnim. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, na południu okresami dość silny.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w Polsce najwyższa okaże się na północnym wschodzie i wyniesie powyżej 90 procent, zmniejszać się będzie w kierunku południowym. Mieszkańcy całego kraju poczują zimno. Pogoda wpłynie na nasze samopoczucie negatywnie, jedynie na północnym zachodzie i zachodzie - neutralnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie duże, możliwy słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w Warszawie około południa wyniesie 1017 hPa, rośnie.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie duże, możliwy słaby śnieg. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa wyniesie 1033 hPa, rośnie.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie 0 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa wyniesie 1019 hPa, rośnie.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry wskażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa wyniesie 1014 hPa, rośnie.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie duże, możliwy słaby śnieg. Temperatura wzrośnie do -2 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 1000 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...