Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno, ale z przejaśnieniami. Na termometrach wciąż wysoko

  02-11-2014 06:24 Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą od 9 do 17 stopni

  Prognoza pogody na dziś: w całym kraju zrobi się pochmurno

  Fot. Shutterstock / Film: TVN Meteo

  Niedziela zapowiada się umiarkowanie pochmurno, jedynie mieszkańcy południowej części kraju mogą liczyć na więcej rozpogodzeń. Po południu w całym kraju temperatura będzie dość wysoka. Słupki rtęci we Wrocławiu sięgną nawet 17. kreski.

  W ciągu dnia prawie w każdym mieście aura będzie mniej więcej taka sama - umiarkowanie pochmurna, z nielicznymi przejaśnieniami i bez opadów deszczu. Wyjątkiem będą województwa na południu Polski, gdzie niebo będzie zdecydowanie pogodniejsze.

  Wartości na termometrach 2 listopada sięgną od 9-11 st. C na wschodzie Polski do około 12-14 st. C w centrum. Wyższe temperatury spodziewane są w miejscowościach na zachodzie i na południowym zachodzie, oscylując na poziomie 15-17 st. C.

  Warunki biometeo

  W niedzielę wilgotność powietrza będzie oscylowała na poziomie od 60 proc. na południu do około 70 proc. w centrum i 80 proc. na krańcach północnych.

  Warunki biometeorologiczne będą neutralne na terenie całego kraju. Wszystkim będzie również towarzyszyło poczucie komfortu termicznego.

  Prognoza dla pięciu miast

  Dla WARSZAWY

  Dość pogodnie. Rano mglisto.  Temp. maks. 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie po południu: 1009 hPa, spada.

  Dla POZNANIA

  Dość pogodnie. Rano mglisto.  Temp. maks. 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie po południu: 1006 hPa, spada.

  Dla GDAŃSKA

  Dość pogodnie, tylko rano mglisto. Temp. maks. 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie po południu: 1019 hPa, spada.

  Dla WROCŁAWIA

  Pogodnie. Rano mglisto. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie po południu: 1005 hPa, spada.

  Dla KRAKOWA

  Pogodnie. Rano mglisto.  Temp. maks. 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie po południu: 996 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • aaaa
  Przecież przepowiadanie pogody to jak obstawianie totoloto nigdy nie można stwierdzić jaka będzie
  ~k5ue58 /2014-11-02 12:07
 • CZYM SIE ROZNI ???
  ...czym sie rozni pogoda na nastepne piec dni od pogody na wszystkich swietych albo na niedziele ??? - podawaliscie dwa dni temu.Zadna wasza prognoza sie nie sprawdzila.
  ~mrc /2014-11-01 23:06

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...