Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurna sobota z przejaśnieniami

  17-11-2018 06:25 Biomet okaże się neutralny

  Rankiem pojawią się mgły

  Andreas Øverland/Visualhunt (CC BY 2.0)

  W sobotę rano mogą pojawić się mgły i zamglenia. W ciągu dnia chwilami będzie pogodnie, ale zimno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie siedem stopni Celsjusza.

  W sobotę będzie pochmurno i mglisto, ale pojawią się też przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu i w Małopolsce, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje z kierunków wschodnich, słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na północy i w centrum Polski, wyniesie ona około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, temperatura wzrośnie do 5 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wolno spada, na barometrach około południa zobaczymy 1027 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie wolno spada, około południa wyniesie 1041 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, termometry pokażą 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie wolno spada, około południa odnotujemy 1027 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, temperatura wzrośnie do 5 st. C. Wiatr powieje ze wschodu, słaby i umiarkowany. Ciśnienie wolno spada, na barometrach około południa zobaczymy 1021 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z rozpogodzeniami, na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr powieje ze wschodu, słaby i umiarkowany. Ciśnienie wolno spada, około południa wyniesie 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...