Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: od 15 do 22 stopni, tylko lokalnie popada

  12-10-2019 06:13 Biomet w większości kraju neutralny

  Będzie na ogół pogodnie

  PAP/EPA

  W wielu miejscach aura dopisze. Będą nawet 22 stopnie.

  Sobota przyniesie słabe opady deszczu na północy kraju. W pozostałych regionach prognozuje się słoneczną pogodę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Z południowego zachodu powieje wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  Na północy kraju wilgotność powietrza wyniesie powyżej 70 procent, natomiast na południu spadnie poniżej 60 procent. Na północy odczujemy komfort termiczny, a w pozostałych regionach ciepło. Biomet okaże się neutralny w niemal całym kraju, jedynie na północy - niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie 19 st. C. Południowo-zachodni wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Temperatura dojdzie do 20 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 60 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

  GDAŃSK

  Nadal będą występować niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1007 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu umiarkowanie i dość silnie, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

  KRAKÓW

  Utrzyma się bezchmurna aura. Temperatura dojdzie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...