Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: na termometrach maksymalnie 13 stopni

  14-04-2019 06:21 Warunki biometeorologiczne będą neutralne
  Prognoza pogody na lany poniedziałek Foto: Lee Cannon/flickr (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę na ogół będzie pogodnie, miejscami może popadać deszcz ze śniegiem i deszcz. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

  Niedziela zapowiada się na ogół pogodnie, choć w godzinach porannych na krańcach zachodnich może popadać deszcz ze śniegiem i deszcz. Na termometrach zobaczymy od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni na Dolnym Śląsku. Prognozowany jest północno-wschodni słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność odnotujemy na zachodzie - tam przekroczy 70 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku wschodnim, osiągając wartość poniżej 60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie, temperatura osiągnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1031 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie, na termometrach zobaczymy 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego-wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 989 hPa.

  POZNAŃ

  Dużo słońca, temperatura wzrośnie do 12 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1014 hPa.

  WARSZAWA

  Pogodnie, temperatura dojdzie do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, temperatura maksymalna osiągnie 13 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...