Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  miejscami słabe opady, do 20 stopni

  21-09-2019 06:26 Biomet prawie wszędzie okaże się neutralny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: raider of gin/flickr.com (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota w większości kraju przyniesie pogodną aurę. W niektórych regionach spodziewać się należy słabych opadów deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni Celsjusza.

  W sobotę na Kaszubach i północnym wschodzie Polski popada słabo deszcz. W innych regionach zagości pogodna aura. Termometry wskażą od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W południowo-zachodniej części Polski wilgotność powietrza wyniesie poniżej 50 procent. Na północno-wschodnim krańcu kraju może osiągnąć wartości powyżej 70 procent. Na zachodzie i południowym zachodzie kraju odczujemy komfort termiczny, a w pozostałych regionach chłód. Biomet okaże się neutralny w większości województw. Jedynie na Pomorzu i Warmii może być niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Pochmurno z przejaśnieniami. Maksymalna prognozowana temperatura to 17 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1009 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 18 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1011 hPa, waha się.

  GDAŃSK

  Okresami słaby deszcz. Temperatura sięgnie maksymalnie 17 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu sięgnie 1020 hPa, waha się.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie po południu sięgnie 1008 hPa, waha się.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z zachodu. Ciśnienie po południu sięgnie 996 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...