Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: lokalne opady, maksymalnie 16 stopni

  20-09-2019 06:08 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: Chris Isherwood/flickr.com (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek należy spodziewać się lokalnych opadów deszczu. W całym kraju odczujemy chłód, a na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

  W piątek na Pomorzu, Mazowszu i w Małopolsce miejscami przelotnie popada deszcz o sumie 1-2 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północny Polski, wyniesie około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-wschodnim. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie zmienne, poza tym przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe wyniesie 1023 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie do 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1015 hPa.

  WARSZAWA

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie do 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry pokażą 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1012 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...