Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: lekki mróz, w kilku regionach śnieg

  17-12-2018 06:21 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Prognoza pogody na piątek Foto: PAP/EPA/FEHIM DEMIR | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek w prawie całym kraju okaże się pochmurny, ale będą też niewielkie przejaśnienia. Na północy może poprószyć śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

  Poniedziałek przyniesie dość pogodną aurę dla południa Polski. W pozostałych regionach będzie pochmurno. Na północy mogą występować niewielkie opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez zero stopni na Mazowszu i Pomorzu, do 3 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia będzie oscylować wokół 70-80 procent. Odczujemy na ogół zimno, tylko na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się przeważnie neutralne. W regionach północnych i wschodnich pogoda wpłynie na samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno. Temperatura wzrośnie do zera stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1010 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno. Temperatura nie przekroczy 1 stopnia. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1011 hPa.

  GDAŃSK

  Pochmurno z niewielkimi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie zero stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu barometry wskażą 1023 hPa.

  WROCŁAW

  Dość pogodnie. Temperatura wzrośnie do 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Dość pogodnie. Jeszcze rano utrzymają się mgły. Temperatura nie przekroczy -2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 996 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...