Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  dzień pod znakiem przelotnego deszczu

  29-09-2019 06:17 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/EPA/Toms Kalnins | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę spodziewać się należy pochmurnej aury i przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 20 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  W niedzielę będzie przeważnie pochmurno z przejaśnieniami. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza będzie oscylować wokół 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla miast

  TRÓJMIASTO

   

  Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy jest przelotny deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 17 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie spadnie w Gdańsku, w południe odnotujemy 1004 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna nie przekroczy 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spadnie, w południe odnotujemy 983 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami, spodziewany jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie spadnie, w południe będzie 997 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna nie przekroczy 17 st. C. Z południowego zachodu wiać ma słabo i umiarkowanie. Wiatr okaże się okresami silniejszy. Ciśnienie spadnie, w południe odnotujemy 995 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami, może spaść deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Z południowego zachodu wiać będzie słabo i umiarkowanie. Okresami powieje silniejszy wiatr. Ciśnienie spadnie, w południe wyniesie 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...