Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dzień pod znakiem deszczu, do 13 stopni

  05-10-2019 06:20 Biomet okaże się głównie niekorzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: DAVID HOLT/flicrk.com (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota w całym kraju przyniesie opady deszczu. Miejscami mogą być intensywne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

  W sobotę spodziewać się należy opadów deszczu, które miejscami mogą być dość intensywne. Na południu ilość opadu może sięgnąć do 15 litrów na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Na południu Polski wilgotność powietrza wyniesie powyżej 80 procent, a na północy może sięgnąć poniżej 70 procent. W całym kraju odczujemy chłód i wilgoć. Biomet dla wszystkich województw okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Okresami popada. Termometry wskażą do 11 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego wschodu. Ciśnienie po południu sięgnie 997 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Okresami popada. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 999 hPa, waha się.

  GDAŃSK

  Przelotnie popada. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1013 hPa, waha się.

  WROCŁAW

  Pojawią się okresowe opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie do 10 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 994 hPa i waha się.

  KRAKÓW

  Wystąpią okresowe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 981 hPa i waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...