Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dzień będzie chłodny, temperatura do 11 stopni

  30-10-2019 06:12 Biomet będzie neutralny
  Prognoza pogody na czwartek 7.11 Foto: PAP/EPA/CHRISTIAN BRUNA | Video: tvnmeteo.pl

  W środę w niektórych regionach kraju mogą wystąpić niewielkie opady deszczu. W całej Polsce odczujemy chłód, a temperatura sięgnie maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

  Pogoda w środę na Mazurach, Podlasiu i częściowo na Mazowszu może przynieść niewielkie opady deszczu. W pozostałych regionach niebo będzie zachmurzone. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność odczujemy na północnym wschodzie - przekroczy 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet będzie neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

   

  Pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe 1029 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 999 hPa.

  POZNAŃ

  Utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna dojdzie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1020 hPa.

  WARSZAWA

   

  Zachmurzenie będzie zmienne. Temperatura dojdzie do 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe barometry wskażą 1014 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Lodowato aż po Texas
  U nas jest lajcik, spójrzcie co się dzieje na środkowym zachodzie USA, po sam Texas i Nevada wieje lodowatym powietrzem, a to nawet jeszcze nie listopad, warto coś o tym napisać i wyjść z naszego zamglonego podwórka
  ~P76 /2019-10-29 20:40

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...