Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowa aura
  w całym kraju, odczujemy chłód

  03-10-2019 06:20 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W czwartek wystąpią przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

  W czwartek niebo będzie pochmurne z przejaśnieniami. W całym kraju wystąpią przelotne opady deszczu do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje przeważnie z północnego zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza we wszystkich województwach wyniesie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy termiczne zimno. Biomet okaże się niekorzystny w całym kraju.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe dojdzie do 1009 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura wyniesie maksymalnie do 14 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 980 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Prognozuje się temperaturę maksymalną rzędu 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północnego zachodu. Ciśnienie waha się, w południe dojdzie do 1000 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie do 13 st. C. Z północnego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 997 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północnego zachodu.  Ciśnienie w południe  dojdzie do 997 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...