Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszcz i deszcz ze śniegiem w połowie kraju

  11-01-2018 06:49 Temperatura osiągnie 6 stopni

  W wielu regionach popada deszcz

  Chris Sheppard/flickr (CC BY-SA 2.0)

  W czwartek pogodnie będzie jedynie na wschodzie kraju. Poza tym spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura osiągnie maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia regiony położone na wschód od Wisły pozostaną pogodne. Na pozostałym obszarze kraju wystąpią opady deszczu, a miejscami deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie od zera stopni na Suwalszczyźnie do 6 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na warszawskich barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza będzie rosła z północnego wschodu (poniżej 60 procent) na zachód i południowy zachód (przekroczy 80 proc.). Subiektywne odczucie temperatury podzieli Polskę na pół - na północy i wschodzie odczujemy chłód, a na południu i zachodzie komfort termiczny. Pogoda wpłynie na nasze samopoczucie przeważnie niekorzystnie. Na północy i wschodzie biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  DZIEŃ: Niebo pozostanie pogodne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie rośnie. W południe barometry wskażą 1007 hPa.

  POZNAŃ

  DZIEŃ: Popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1007 hPa.

  GDAŃSK

  DZIEŃ: Niebo pozostanie pogodne. Termometry wskażą maksymalnie 2 s. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1021 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

   

  DZIEŃ: Wystąpią opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie rośnie. W południe barometry odnotują 1002 hPa.

  KRAKÓW

  DZIEŃ: Wystąpią opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...