Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  ciepły koniec października

  31-10-2018 06:27 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH | Video: tvnmeteo.pl

  Środa przyniesie niewielkie zachmurzenie i wysoką, jak na październik, temperaturę. Termometry pokażą maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

  W środę możliwe jest małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Pomorzu do 19 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Tylko w Tatrach spodziewamy się mocniejszych porywów wiatru halnego.

  Warunki biometeorologiczne

  W przeważającej części kraju wilgotność powietrza będzie oscylować wokół 50 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Pogoda korzystnie wpłynie na samopoczucie - warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie rosło, w Gdańsku w południe na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura nie przekroczy 18 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie rosło wzrośnie, w południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południa. Ciśnienie będzie rosło, w południe osiągnie 1012 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie wzrośnie, w południe barometry pokażą 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z południa. Ciśnienie wzrośnie, w południe barometry wskażą 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...