Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: chłód, deszcz, silny wiatr

  02-11-2016 06:38 Dominować będzie pochmurna i wilgotna aura

  Chłodno i wilgotno

  credit_00 (CC BY-ND 2.0)

  Deszcz, silny wiatr i niekorzystny biomet sprawią, że dzień nie będzie należał do przyjemnych. Termometry wskażą od 5 do 9 st. C.

  Najwięcej opadów prognozujemy na południowym wschodzie Polski. W centralnych województwach pojawią się niewielkie przejaśnienia, tu też przeważać będzie jednak deszczowa aura. Na północy temperatura wyniesie od 5 do 7 st. C. Na południu termometry wskażą od 8 do 9 st. C. Do nieprzyjemnej aury dołączy się również silny wiatr.

  Warunki biometeo

  Wskaźnik wilgotności względnej odnotuje wartości pomiędzy 70 a 80 proc. Czeka nas zatem bardzo wilgotny i chłodny dzień. Biomet będzie niestety bardzo niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  Warszawa

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65km/h, zachodni. Ciśnienie po południu 992 hPa i spada.


  Poznań

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65km/h, zachodni. Ciśnienie po południu 996 hPa i spada.


  Gdańsk

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks.7 st. Wiatr umiarkowany i dość silny,  w porywach do 65km/h, zachodni. Ciśnienie w Gdańsku po południu 998 hPa i spada. Na Bałtyku sztorm 8st. Beauforta.


  Wrocław

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 9 st. C.  Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65km/h, zachodni. Ciśnienie po południu 995 hPa i spada.


  Kraków

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 9 st.  Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65km/h, zachodni. Ciśnienie po południu 983 hPa i spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Begun, the great int
  Begun, the great internet edactuion has.
  ~HOsOwPdJeGi /2016-11-07 05:15

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....